Szerintetek ha most veszek egy gitárt g így magamtól is megtudom tanulni nem muszáj tanárhoz járnom? Vagy egyedül nem sikerülne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod, ott van nem egy totál kezdőknek való anyag, hangok lefogása, tabok, minden ami kell. Tök ingyen. Simán meg eleht egyedül is tanulni.
2010. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel! :D

Link, kedves első?

2010. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is magamtól tanultam, az ismerősöm megmutatta és behangolta a gitárt. A neten is megtanulhatod ám :)
2010. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is magamtól tanultam, elején egyik haverom segített egy két dologban. Guitar Pro nevű program erősen ajánlott :D
2010. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D Eddig hezitáltam hogy most vegyek vagy ne, de akkor most már tuti:D és a progit is köszi feltétlen letöltöm akk :D
2010. máj. 26. 18:28
 6/6 anonim válasza:

guitar pro és gitartanfolyam.hu

két éve én is magamtól kezdtem. először hogy jól bekeményedjenek az ujjaid akusztikusgitárt érdemes venni meg amugyis. egyrészt olcsóbban is lehet jó minőségre lelni, másodszor mindennek az az alapja. ha elktromoson kezdesz túl kényelemes lenne szerintem. meg amugyis első akkordokra, számokat gyakorolni tökéletes mivel ugysem fogod a nyak felső tartományát nagyon használni, és nem kell hozzá erősítő vagy effekt. ezeken felül andrásik remo féle gitárkönyvet ajánlanám még vagy a muszty-dobay gitáriskolát, ezutóbbi inkább kezdőbarát.

2010. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!