Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes-e váltani új processzó...

Érdemes-e váltani új processzórra, RAM-ra?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem amit kb 2014 környékén vásároltam zsír újan és szeretném fejleszteni de nem tudom eldönteni érdemes-e. A gép: alaplap: MSI H61M-P31

Proci: Intel Core G1620 2,7Ghz

RAM? 4GB 1333Mhz DDR3

nVidia GeForce GT630 2GB

Táp: pontos típust nem tudok de tudom hogy 420w-os.

Vagy RAM-ot vagy Processzort szeretnék venni.Melyik ajánlott? Prociból már néztem is ki egyet: [link]



#PC #számítógép #fejlesztés #számítógépfejlesztés #Éredmes-e #RAM vagy Proci #Melyiket fejlesszem?
2017. szept. 11. 19:09
 1/6 szántóvető ***** válasza:
érdemes.a proci amit kinéztél jó,az i5 még kiszolgál jódarabig.hogy honnan veszed a te dolgod,van használtan is a hardveraprón.hanem az a vga jóember..gamelésre kéne pár kategóriával jobb..és nézhetnél ramot is persze.
2017. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami prioritást szeretnék tudni, mit fejlesszek előbb?
2017. szept. 11. 20:15
 3/6 szántóvető ***** válasza:

vehetsz i5-öt de ezzel a karival egy árva fps-sel sem lesz több.

de 10e alatt találsz i3 3220-at használtan,ez is opció ha szűkös a keret.vga pedig így is úgyis kelleni fog.

2017. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztázzad magadban kezdetnek, hogy kiszolgálja e az igényeidet-megfelel mindennapokra e.Ha igen, akkor minek...unalomból?

Inkább gyűjts házra-lakásra...értelmesebb.

2017. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre FPS az van elég, legalábbis általában az én elvárásaimnak megfelelt, a gyorsaság volna a probléma főleg van hogy csak simán a mappák és a böngésző váltása közben fut valami a háttérben és már az is kicsit észrevehető lassítást okoz (például kicsomagolok valamit RAR-ból a háttérben). Ezért gondoltam hogy RAM vagy proci lehet a ludas de lehet hogy mindkerrő, és emiatt kérdeztem a sorrendet,hogy melyiket ajánljátok cserélni hamarabb.
2017. szept. 11. 22:31
 6/6 szántóvető ***** válasza:
a feladatkezelőt megnyitva láthatod a cpu és ram használatot.
2017. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!