Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Win10 újratelepítése, hogyan?

Madnick kérdése:

Win10 újratelepítése, hogyan?

Figyelt kérdés

Lenovo laptopomon win10 van, 2 TBos winchesteren egy darab partíciót csinaltak, a gépet így vettem vadi újonnan. A laptop elég lassú, 180 ezerért vettem, annyira nem az alja.

Hogy tudom újrarakni a win10et, hogy 3 partíciót tudjak csinálni?



2017. szept. 11. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek ahhoz újra tenni?
2017. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, új Lenovo Win10-el! Tavaly vettem egyet (120 ezerért), nagyon megbántam, szeretném eladni, de senkinek se kell. Néhány hónapig eldöcögött, igen lassan, aztán egyszer nyekk, merevlemeznek annyi... Három hétig szervízben volt, újra kellett telepíteni.
2017. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Talán nem túl alkalmas a win10-re és inkább alább kellene adni, mint win7.

Egy sz@r rendszert marhaság erőltetni...


Torrentről letöltöd a win7-et (32 vagy 64), ráteszed pendrivre a rufus progival vagy kiírod dvd-re, majd a telepítést a kiírt utasítások szerint teszed...particionálod is a hdd-t.

Otthonra a letöltött is megteszi.

2017. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tehetek róla, hogy így adják, 3 év garanciát bukok el, ha nem valódi szoftvert telepítek rá :)
2017. szept. 12. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 meg mindig kérdés minek akarsz újra telepíteni egy mezei particionalasert?

A win10 amúgy sem az a rendszer, ami az xp volt hogy 6-12 havonta újra KELLETT húzni.. ha lassú, más a baj..

2017. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 4


Lehet lemaradtam valamiről, de egy számítógépnél a hardverre van garancia és nem a szoftverre, mert ilyen alapon viheted vissza gépet most azonnal és mondhatod, hogy gyorsítsák be teljes joggal a garanciára hivatkozva...ugye?

Továbbá, ha nagyobb módosítás csinálsz a vinyón-osztod, akkor az is garivesztéssel járhat...


Azonban, ha e marhaságok le ís írva s van szerencséd kicserélni a hdd-t egy másikra ( nyomok nélkül ), arra azt teszel fel, amit akarsz és gond esetén meg bevágod a "garis" szemetet vissza és panaszkodsz nekik.


Amennyiben meg sötétben vagy e kérdésben, akkor kérdezd a boltot ( más felhasználó néven persze ), hogy biztosan gari része e a feltelepített rendszer.Az írásos nyilatkozat magáért beszél.

2017. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor merevlemezt cseréltek, a Windows10-et visszatette a szervíz, mert vele vettük, vagyis része a garanciának. Ha nem értesz hozzá, bármelyik szervízben beállítják a particiókat.
2017. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!