Xbox one Live Gold 14 nap ajándék kóddal lehet goldoz kötött akciós játékokat venni?

Figyelt kérdés

A kódot aktivált, viszont sehol sem látom, hogy gold előfizetésem lenne, játékot vettem már az áruházból, de a gold-hoz kötött akciós játék vásárlásnál mindig visszadob.


Forduljon a Microsoft ügyfélszolgálatához

Nem sikerült feldolgozni a fizetését.


Pedig vásárlásnál az akciós árat írja ki.


Mos hol a hiba?



2017. szept. 16. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Windows 10 alól nem lehet az áruházban megvenni, csak az xbox one -ról lehet.

Addig szarakodtam vele még rá nem jöttem :)

2017. szept. 16. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább 1 hónapos gold kell a goldos játékok letöltéséhez. Ez szándékos, mert az egy hónapnál kisebb goldok kipróbálásra ajándéknak számítanak a multihoz. Emellett érdemes tudni, hogy a goldos játék X360on örökre a tied és játszhatsz vele bármikor ha eltöltötted, de Xbox Oneon nem indul el csak ha akkor is gold vagy amikor játszol vele. Tehát 360on megteheted, hogy csak akkor veszel goldot amikor van olyan játék ami tetszik, de Oneon folyton annak kell lenned.
2017. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ingyenes GOLD játékok csak akkor használhatók amikor élő GOLD előfizetésed van. 14 napos free triallal is beszerezhető.

A GOLD akciós játékok a 14 nap free GOLD-al is megvehetők olcsóbban és a örökre használhatod őket.

2017. szept. 26. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!