Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps 3 an hogy lehet filmeket...

Ps 3 an hogy lehet filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Youtubeon kívül. És például indavideón vagy jobbmintatv-én vagy sorozatbaráton lehet?

2017. szept. 16. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha tudjátok akkor hogy mert én próbálkoztam velük de nem játszotta le csak megnyitotta új lapon a sorozatkezdő képet?
2017. szept. 16. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de youtube-on hogy lehet?Mert nekem az sem ment?
2017. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ind a videón lehet szoktam is próbálkozott meg egy másik eszközön videán egy kicsit várni kell az elején, de elindul sorozat barátra meg kell meghívó és úgy tudsz csak lejátszani.

Első válaszoló beírod a film címét amit nézni szeretnél és utána, hogy teljes film.

2017. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy sorozatbarátra meghívó kell de már van profom és az a baj nem hozza ki a lejátszó jelet se hanem mindig kiírja hogy a szerver nem rendelkezik tanúsítvánnyal stb a ps és hogy akarom e folytatni és ezt pl hogy lehetne megszüntetni mármint hogy ne kérdezzen mindig vissza
2017. szept. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!