Melyik hangfalat vegyem meg?

Figyelt kérdés

Thonet & Vander Koloss BT 2.0( [link]


Edifier Studio R2730DB 2.0 sztereó Bluetooth hangfal( [link]


A fő cél a zene hallgatás (Hip-Hop, szóval a basszus az elég fontos)



2017. szept. 16. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:

A második link rossz lett itt van rendesen:

[link]

2017. szept. 16. 20:58
 2/4 Fantom83 ***** válasza:

Én nem vagyok otthon a hangtechnikában,csak kérdezném,h mindenképpen ilyen drága cuccot akarsz-e venni?

Szerintem a Logitech Z537,vagy a Z623 SPEAKER SYSTEM is megtenné.

A Genius SP-HF 1800A hangfalat agyon dicsérték ha jól emlékszem.

2017. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ebből a kettőből kéne választani és fontos a basszus akkor inkább a "Thonet & Vander", elvileg kicsit mélyebbre megy, de szerintem kb egykutya. Ha teheted hallgasd meg mindkettőt egy üzletben, ilyen vásárlásnál csak tudnak lehetőséget biztosítani, ruhát sem vesz az ember úgy hogy ne próbálja fel.

Bár őszintén szólva ennyi pénzből inkább használtan vásárolnék, ha fontos a minőség.

2017. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből bőven occóbb hangfalat kell venni és hangzásjavítót még a lejátszó-erősítő közé, amivel veri bőven a drágább sz@rokat is.
2017. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!