Hol lehet Genius sp-g06 hangfalat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy Genius sp-g06 hangfalat de sehol nincs!

Külföldi oldalak végigjártam,webáruházakat,használtan is kerestem de nincs... Tegnap találtam egyet nagy volt az öröm de kedden mennek érte... -.- Nagyon kéne!!!


2017. szept. 17. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi gyorsan gépeltem és kihagytam a címből a kapni szót :D
2017. szept. 17. 19:47
 2/5 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki válaszoljon már :(
2017. szept. 18. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdésem az lenne, hogy miért akarsz ilyen hulladékot vásárolni ?

Genius SP-HF1250B

Genius SP-HF500A

Logitech Z313

Microlab B-77

2017. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megnéztem a hangfalakat amiket írtál. Lehet hogy ezek közül fogok majd választani csak dönteni nem tudok mindegyik olyan kis brutálisnak néz ki. :D De miért hulladék az sp-g06?
2017. szept. 19. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet neked tetszik én irtózok tőle, hangfalaim vannak ha érdekelek eladóban két olcsóbb 8e/pár. Drágábbik az 16e / pár. ehhez már csak valami erősítő kellene..mondjuk ez : [link] és baráti ár érte ennyirét, nekem amúgy egy Muse Amp M20 van a gépnél...kellemes.
2017. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!