Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Esetleg valaki tud rá megoldást?

Esetleg valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés

Van egy Sony mini hifim, de mikor volt egy áramszünet utána csak azt írja ki hogy "PROTECT" és nem tudom mi a baja. Esetleg ha valaki tudja akkor megtisztelne azzal hogy leírás?

Itt egy link hogy csak ennyit csinál: [link]



2017. szept. 18. 13:45
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
77%

Húzd ki az áramból egy pár órára, utána visszadugva jó eséllyel megjavul.

Valami áramlökés miatt letiltott az elektronika, hogy ne károsodjon és nem felejti el az ijedtséget. Egy jó hosszú kihúzás elég agymosásnak.


Ha nem gyógyul meg, használati utasításban keresd meg, nincs-e rajta valahol reset gomb.

2017. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kihúzott dolgot nem hiszem, hogy bejön mert több mint 1 hétig volt kihúzva mielőtt kiírtam a kérdést. A kis könyv meg nincs meg mert kéztől vettem. Valaki azt mondja, hogy esetleg végfok lehet, de én nem értek hozzá ezért írtam ide, hogy hátha tudja valaki.
2017. szept. 18. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
zarlatos
2017. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Hangszórói beépítettek vagy kábelen távol rakhatók?

Ha az utóbbi, húzd ki mindkettőt és próbáld meg úgy, ha akkor jó, akkor valamelyik hangszóród vagy a kábele zárlatos.


Megdöglött végfok is okozhatja vagy valami belső zárlat.

2017. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahol zárlat van, ami működésbe hozza a "protect" áramkört. Ez lehet a hozzákötött eszközökben is akár vagy magában a hifiben.
2017. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!