A Sims 3-ba akadt egy kis problémám. Aki tud segíteni kérem válaszoljon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval a családomban volt egy baba egy kutya és három felnőtt akiket elküldtem elküldtem egyetemre így tehát a gyerek és a kutya egyedül maradt. És mikor elvégeztem az egyetemet és hazaindulnak a simjeim egyszerűen vége a családomnak mivel pár percen belül jön a szociális munkás és elviszi őket erre a játék kidob a városszerkesztőbe és azt kéri válasszak új családot, viszont ebben a családban nagyon jó voltam és nem akarom elveszíteni. Már próbálkoztam családkóddal hogy berakjak valami felnőttet ami részben sikerült is mert a baba és a kutya megmarad de a felnőttek megszünnek létezni és pont ez a baj nekem az nem baj ha a gyerek és a kutya nem lesz meg mert nekem a 3 felnőtt a fontos, szóval ha bárki tud valami csaláskódot vagy bármi egyebet amivel megmenthetem a három felnőttet az kérem írjon is újra leírom mert ez fontos hogy az nem számít hogyha a gyerek és a kutya elveszik mert nekem a három felnőtt a fontos. A válaszokat előre is köszönöm nagyon hálás és boldog lennék ha megoldást találnánk erre a problémára.És ha hasznos ha nem köszönöm hogy segítetek.

2017. szept. 18. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:
most így még egyszer átolvasva amit kiírtam kérést abba van egy-két helyesírási hiba ezért bocsi.
2017. szept. 18. 20:27
 2/7 anonim válasza:

Ezt a családot már nem tudod vissza hozni. Semmi koddal nem megoldható ez csak ha modot használsz.

Nraas foglalkozott ezzel.

[link]


Talan a travellerben van, de nem hátrány ha leszeded a movert, a mastercontrollert es a portert. Egy masik családdal működni fog, csak arra vigyazz h így a családot a másik világba koltozteted es az egyetem után is ott fognak élni. A panellal kell majd visszahoznkd őket. A babával, gyerekkel együtt. Tapasztaltam.


Sims 3 jobb mint a 4, mi? :)

2017. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Monjuk még azt is megteheted, hogy belépsz sim szerkesztőbe (ha tudsz, akkor testingcheatsenabled true kóddal) és azt a három simet exportáld az idítópanelbe és utána újra telepítheted és tudod őket használni egy új játékban.
2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én jobban szeretem amúgy nagyon köszi a választ majd megpróbálom csak most nem otthon vagyok de ha sikerül örökké hálás leszek
2017. szept. 20. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen érthetetlen vagyok de az első válaszod link utáni részét nem értem nem tudnál belinkelni vmi videót vagy esetleg nem tudnád részletesebben elmondani? (persze ha nem gond) 😊🤔😧
2017. szept. 20. 18:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia sikerült nem mindent úgy csináltam ahogy mondtad de a segítséged nélkül nem sikerült volna úgyhogy nagyon köszönöm. Amúgy minden családtagom megmaradt úgyhogy tényleg köszönöm
2017. szept. 23. 18:01
 7/7 A kérdező kommentje:

ha valakinek ugyanilyen problémája lenne én ezt csináltam:

letöltöttem a mester controllert (Ha esetleg valaki nem tudná hogyan töltse le írjon privátba),aztán elindítottam a játékot, majd miután betöltött a családom rámentem egy simre az egyetem városából és aktív családdá tettem, majd beraktam ebbe a családba a simjeim ezt követően hazamentek az egyetemről. és ott volt a család amelyet aktívvá tettem, és az én családom is, és a másik családot amelyet aktívvá tettem azt kiszedtem onnan, persze ennek több módja is van, ha evvel végeztél akkor kész is vagy ha akarod kiszedheted a módot miután végeztél, de ha akarod akkor bennhagyhatod a módot (ha valaki nem értett ebből valamit vagy akár semmit sem értett akkor az írjon rám privátba és segítek és akár videót is csinálok róla ami bár minőségtelen lenne de a lényeget látnátok)

2017. szept. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!