Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jófajta fejhallgatót...

Milyen jófajta fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Barátomnak közeledik a születésnapja, és mivel már régebben emblegette, hogy szeretne egy jó fejhallgatót, gondoltam ez megfelelő ajándék lesz neki. Én nem használok fej-, csak fülhallgatót, azt is viszonylag ritkán, ezért nincs tapasztalatom márka/megbízhatóság terén.


Amit említett egyszer, hogy fontos lenne neki, hogy a két füle elég nagy legyen, mert ha kicsi, akkor ha sokat viseli, nagyon nyomja és kényelmetlen lesz. Többnyire szerintem otthoni zenehallgatáshoz, filmnézéshez, játékhoz hsználná, illetve mivel most távkapcsolatban élünk, valószínűleg azt használná akkor is, mikor velem beszél.

Én mondjuk egy kb 15.000-et szánnék rá (max 20), és mivel már nincs sok időm, ezért nem szeretnék rendelni.


Ti milyet vennétek ami ezek alapján megfelelő lenne? Nagyon köszönöm, ha valaki ki tud ebben segíteni...



2017. szept. 21. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha otthoni fejhallgató kell, akkor én nagyon ajánlom az Ozone rage st fejhallgatót. Leszedhető mikrofon van hozzá, szóval bármikor felteheti, leszedheti. Nagyon szépen szól, olcsó, kényelmes párnás és ahogy kérted nagy. Az ipon oldalon fent van, azthiszem 10000Ft-ért. Lehet drágább de, nem lépi át a keretet.
2017. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

sennheiser ha zene

amit keresel annak az a neve hogy over-ear (nem nyomja a fület) pl a 206-os

[link]

vagy a 201-es

[link]


itt láthatod a legjobb over-ear füleseket

[link]


noname szarokat felejtsd el

2017. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Alapvetően elektronikai cikkeknél szoktam hinni a "drágább az jobb" elvnek (nyilván észszerű keretek közt), ezért lepődtem meg, mikor olyan füleseket írtatok, ami jóval a keretem alatt van. Köszönöm azért, mindnek utána fogok járni :)

2017. szept. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!