Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri Ios 11-re...

Szerintetek megéri Ios 11-re Frissíteni?

Figyelt kérdés
Rettegek a frissítésektől mert mindig azt hiszem hogy kapok egy hibaüzenetet vagy a rendszer nem fogadja el az Apple Id-mát és nem enged tovább, DE LÁTTAM HOGY MENNYI ÚJ ÉS HASZNOS FUNKCIÓT TARTALMAZ. FŐLEG A VIRTUÁLIS VALÓSÁG-ot! (Ipad Mini 2-m van) amúgy,

2017. szept. 21. 18:50
 1/5 anonim válasza:

Én frissítettem, semmi gond nem történt.

Azt nem tudom, hogy megéri-e, fogalmam sincs milyen újdonságok vannak. Ráadásul nem is szeretem az újdonságokat.

2017. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hja! Szintén iPad mini 2
2017. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg! iPhone 5s kicsit lassabb, mint a 10, de majd biztos jön rá update :D Amúgy semmi gond nincs vele.
2017. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az Argumented Reality (ez nem VR, AR) miatt ne frissítsd, mert Mini2-n nem működik (A9-es CPU-tól felfelé használható csak, a Mini2-ben A7 van).


Csinálj egy biztonsági mentést helyileg (iTunes), titkosítsd is (hogy mindent mentsen), majd utána frissítsd. Ha nem tetszik, vagy túl lassú, ebből vissza lehet állni.


Az AppleID-t meg le tudod ellenőrizni az icloud.com-on, ha ott beenged, nem lesz gond a pad-en sem.

2017. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző: Csak addig tudja visszatenni a 10.3.3-mat, amíg azt aláírja az Apple. Szerintem már csak napok kérdések, és elveszik a 10.3.3 "támogatását"
2017. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!