A Lenovo 120. 000-140. 000 Ft-os árkategóriában milyen minőségű laptopokat gyárt? Nem túl "műanyagosak"? Megéri venni egy ilyet, vagy kutakodjak tovább?

Figyelt kérdés
Lenovo,laptop

2017. szept. 28. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én most vettem egyet 350 fontért, ez kb. az az árkategória, amit írsz, de megbántam.

Nem adja vissza szépen a színeket. Ha nézek rajta videókat, vagy bármilyen weboldalt, a Motorola telefonomon (ami 100 font volt tavaly, egy évekkel ezelőtti modell) százszor gyönyörűbb rajta minden szín. Élénk, vibráló, míg ez a laptopnál nincs meg.

És még a hang se olyan rajta, mint mikor a telómon nézek videókat. Pedig ugyanazt a fejhallgatót használom, mégis gyengébb minőségű.

2017. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De hogy valami jót is írjak róla, egyáltalán nem melegszik az alja, sőt, inkább hűvös.

És nagyon csendes, kb. semmi hangja nincs. Itt olyasmi alap zúgásra, zümmögésre gondolok, ami az előző laptopomnál volt.

2017. szept. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 6'5 éve ennyiér vetünk lenovo laptopot ,szép volt,szép szinek,jó hangzás ,játszani is lehetet vele .szerintem nyugodtan vehetsz ilyen árkategoriában is .
2017. szept. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 3 Csakhogy azóta rontottak a gépeik minőségén, ma már nem érdemes Lenovot venni ebben az árkategóriában, vannak Fujitsu Laptopok és a Hp 250 G5 i3al ennyiért, a többi gyengébb
2017. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
140.000 környékén inkább egy Asus-t vennék.
2017. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van a kezemben most is egy négy éves Lenovo Ideapad, ez most is stabilan működik, 100 ezer volt az ára, Free DOS-szal vettem.

De vett egy rokon tavaly májusban egy Lenovo-t, a jó tapasztalatok alapján és kapott egy gagyi tajvani műanyagot 140 ezerért. Akadozott, lassú volt, az akku állandón lemerült, végül a merevlemez ment benne tönkre,4 hónap alatt! Megjavították, de nem kellett többé, eladták és most egy boltban, használtan vett Thinkpadot használnak. 4 éves és ezerszer különb, mint ez a TAJVANI (kinai) vacak.

2017. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2017. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor keresgélek még tovább.

2017. szept. 29. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
4 lehet igazad ,van mert nem nagyon látok jó laptopokat magyarországon ilyen árban.
2017. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!