Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom random kattintgat...

A laptopom random kattintgat magától, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lenovo laptopról van szó, Windows 10-es operációs rendszerrel, kb. másfél éve van meg. Nemrég vettem észre ezt, nagyrészt használni se tudom azóta. >-> Újraindítottam, de semmi. Idóvel felgyorsulnak a kattintások, ha kattintok egyet, 1-2 másodpercre abbahagyja, aztán folytatja. Kihúztam az egeret, de az sem segített. Bármi tipp hogy hogyan szabaduljak meg ettől?

2017. szept. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a touchpadod ment tönkre.

Kapcsold ki a touch padot.

2017. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár nem nagyon tudom mitől mehetett volna tönkre, mikor elkezdte ezt csinálni egeret használtam és a touchpadjéhez hozzá se nyúltam >-> Bár lehet igazad van, majd írok ha kikapcsoltam
2017. okt. 1. 09:20
 3/4 A kérdező kommentje:

egy újraindítás segített rajta :/

sebaj, legalább tudom mit tegyek ha máskor is ez lesz

2017. okt. 1. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Tajvani gagyi, 2 éve kezdtek ilyeneket behozni, műanyag alkatrészes, túlárazott vacakok. Régebbi Lenovok jók, ezek ócskák.
2017. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!