Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Dront Ajánlanátok?...

Milyen Dront Ajánlanátok? Több lent!

Figyelt kérdés

nincsen pénzem drága dronra de azért kiadnák egy 80-90 ezer fointot!

de mégis biztos van egy olyan dron ami egy kamerával rendelkezik és 720P/4K!



2017. okt. 7. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

dji phantom 3 standard

ilyet tudsz venni használtan ennyiért

ez a legalja az "érdemes megvenni" kategóriának kamerás drónok közül


drágább és nem jobb csak kisebb a dji spark


jobb és drágább a phantom 3 advanced


még jobb, kisebb és még drágább a dji mavic

2017. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én végigpróbáltam több nagy gyàrtó dronejait de csak a DJI volt amivel megelégedtem. Ebayen már találsz ennyiért használt p3at. Annál jobbat pedig úgysem kapsz ennyiért.
2017. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2017. okt. 7. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

A Phantom 3 Advanced, vagy olcsóbban a Standard nagyon jó ennyiért. De elég nagyok, ami szerintem nagy hátrány. Ha még beleférne, mindenképp a Sparkot venném távirányítóval. Mert kicsi. Nem tudsz vele ártani senkinek, még rá lehet húzni a játékdrón fogalmat, így nem lesz belőle problémád, ha valahol városban repülsz vele. Tenyérből fel és le száll. Nem veszik komolyan az emberek, a rend éber őrei sem. Míg a Phantom 3-mat ha elkezded kipakolni a fél méter x fél méteres táskábol egy téren, kell neki a hely a biztonságos felszálláshoz, kevésbé ponrosan tartja a pozícióját stb, stb. Tök jó, csak nagy, nagy felelősséget igenyel, egy csomó papírmunka, engedélyek, szabályok. Míg a Spark egy játéknak néz ki, olyan mintha elővennél egy 1:18-as, vagy még kisebb rc autót. Senkit nem érdekelne, ha meg mégis, akkor sem azért, hogy az engedélyeidről érdeklődjön, hanem mert tetszik neki.


Szóval a legjobb elérhető árú drón napjainkban a Spark. És a felvételek amiket készít, vannak olyan jók, mint a Phantom 3-é. A Tripod mód csodákra képes, ami a P3-ból hiányzik. Vannak + szenzorjai a biztonságosabb repülés érdekében, ami a P3-ból szintén hiányzik. És sokkal agilisabban repül. Kesőbb ha beújítasz egy DJI Goggles-ra, akkor van egy nagyon jó kis FPV drónod, ami még szép felvételeket is közvetít.


Ha tényleg kompromisszummentes gépet akarsz, akkor meg Mavic Pro, de az kb 2x annyiba kerül.

2017. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek DJI a legjobb választás nézd meg mikre képes, BRUTÁL.: https://www.youtube.com/watch?v=cVecKMHS__Y
2017. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!