Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szép napot! Régi kazettás...

Szép napot! Régi kazettás autórádióm van . Ki tudom-e cserélni a fejegységét új, nem kazettásra?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha te nem is, egy hozzáėrtő biztosan.
2017. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem,kompatibilis-e?
2017. okt. 8. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, kompatibilisek szoktak lenni. Ha nem, akkor kiėpítik az új tartókonzolt neki. Saját pėlda. Rėgi swift kb 10 ėve. Kazettás magnó volt benne. Cserėltem egy Kenwood mp3 ra. Rėgi ki, új be. Csatik rákapcsol ės annyi... De. Nem stimmelt teljesen a fėm tartó, így az is cserėlve lett, igazítva az újhoz. Kb 20-30 perc volt a műszerfali burkolat lebontásával visszarakásával együtt.
2017. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A méret megegyezik, autótípustól függően a bekötésnél lehetnek eltérések, de általában egy adapterrel, vagy két vezeték megcserélésével megoldható, és egyes típusoknál az antennacsatlakozó is eltérhet, ez szintén egy adapterrel orvosolható.


Ha szerencséd van, és nem valami kókány módon van bekötve a mostani, akkor előfordulhat, hogy csak összedugod a csatlakozókat, bedugod az antennát, és már működik is.

2017. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A beépítőkeret minden fejegységnek a saját tartozéka, elvileg a dobozban van, ha újan veszed.


Egyértelmű, hogy egy JVC fejet nem lehet Pioneer keretbe tenni.

2017. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. De sokszor a noname magnók helyėre illenek a márkásak. Sokszor azok mm másolatok. Nekem a Suziba majdnem pontos volt a Kenwoodhoz. 2-3 mm lötyögött így cserės lett az is.
2017. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Úgy értem,kompatibilis-e?"


Nem, ha abban az értelemben kérdezed, hogy régi kivesz, új berak.

A vezetékek színjelölésének van jelentősége, azokaz nem mindegy hogy kötöd össze, mivel a régieken nem csatlakozók voltak hogy összedugod és működik (legalábbis az olcsóakon), tehát lehetnek váratlan dolgok.

Elég rég óta szabvány, de azért le kell ellenőrizni hogy mit kötsz össze mivel.


Ha tudsz egy fotót a régiről, az segít némiképpen.

2017. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!