Hogyan tudnák elrejteni a Windows start menüből egy programot? A számítógép programok közül már sikerült elrejteni az internet okosságával de ide nem találtam semmit, ami még rosszabb.

Figyelt kérdés
Vagy átnevezni a programot Start Menüben? A legrosszabb, hogy ott van a leggyakrabban használt programok között így lehet látni hogy használom, akkor is ha nem gépelem be, ha megnyitná valaki a menüt. Helyes válaszért nagyon hálás lennék!

2017. okt. 15. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
egérrel jobb klikk rá, aztán a menüben eltávolitás vagy átnevezés vagy amit óhajtasz
2017. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
Törlöd a start menüből és akkor nem lesz ott.
2017. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha jobb klikkelek rá akkor csak ilyeneket ír ki:

Pin to start,

Uninstall,

More>

Pin to taskbar,

Run as administator,

Open file location,

Dont show in this list.. várj mi? Vak vagyok ez jó.

Viszont! Ha rá keresek a programra benne, kiírja, nem tudom megoldani h ne írja ki és elég legyen beírnom enterelnem, ne lehessen ráklikkelnem.

2017. okt. 15. 21:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi. Részletesebben?
2017. okt. 15. 21:38
 5/6 Szirty ***** válasza:

Most akkor mit akarsz tulajdonképpen?

A kérdésedben azt írtad hogy a start menüből akarod elrejteni. Már meg is találtad hogyan lehet.


Azt akarod hogy a kereső se találja meg? Az megtalálja azt is amelyiket még soha nem indítottad el.

2017. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja értem, akkor mindegy, köszi :)

valószínűleg erre tényleg nincs opció.

2017. okt. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!