Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Kindle 8 csak az Amazonról...

A Kindle 8 csak az Amazonról letöltött könyveket tudja olvasni?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy az ingyenesen letöltött könyveket nem indítja el.

2017. okt. 17. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Természetesen nem, de csak olyan könyveket tud olvasni, amik megfelelő formátumban vannak számára. E-pub-ot nem ismeri, pdf meg amúgy is egy mocsok formátum e-könyvnek (bár a pdf-et meg fogja tudni jeleníteni szerintem).

A normális oldalakon (igen, az ingyenes Project Gutenbergen is) fel van tüntetve az, hogy milyen olvasóra való, vagy a formátuma.

Persze te valójában a kalózkönyvekre vagy kíváncsi gondolom, nem a ténylegesen ingyenes könyvekre. Nos itt is a formátum a kulcs, lehetőleg azw-t, mobi-t, vagy prc-t keress.

De egy csomó szerintem pdf-ben lesz.

2017. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem lett volna világos, a pdf-et sőt szerintem a txt-t is kezeli, csak nem biztos, hogy olyan szépen és olvashatóan jeleníti meg, mint egy normál e-könyvet, hiszen az e-könyv formátum lényege, hogy kedvedre állíthatsz betűméretet, sorközt és margót, míg a pdf alapból egy rögzített dokumentum, amit max nagyítani és kicsinyíteni tudsz.
2017. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:

azw, mobi, pdf, txt - t ismer

Az azw az amazon, abból csak az eredetit tudja

mobi, pdf es txt megy máshonnan is de ezek xar formátumok


És nem tud epub-ot ami a leggyakoribb formátum. Ez xar ügy. Vegyél valami normálisabbat.

2017. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, és nem tudja tördelni.
2017. okt. 17. 17:27
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, pocketbook touch lux 3ra gondoltam volna, de lehet konvertálni. Én igen, kifejezetten a kalózkönyvkre gondoltam.
2017. okt. 17. 17:28
 6/22 anonim ***** válasza:
A mobi formátummal nincs igazából probléma, teljesen jól és normálisan használható a Kindle-ön, csak a mobi könyvek sokszor elég nagy méretűek a többi formátumhoz képest (akár 8-9 mega is lehet, míg ugyanaz másban lehet, hogy az egyet sem éri el).
2017. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem tudom, hogy pdf fájlokat bármilyen olvasó tud-e tördelni.
2017. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én azthiszem, olvastam, hogy valamelyik tud.
2017. okt. 17. 18:08
 9/22 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de mivel sima pdf olvasóval még egy számítógép sem képes rá, csak pdf szerkesztő programmal, így kételkedem benne.
2017. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, akkor meg csak átkonvertálom.
2017. okt. 17. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!