Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Probléma van a Táblagépemmel!...

Probléma van a Táblagépemmel! Folyamatosan bekapcsol magátol, és nem tölt be a rendszer, néha csak a Boot Menü jön be. Hogyan tudnám ezt a problémát kijavítani?

Figyelt kérdés
Már körülbelül 2 hete szenved ebbe na problémában, hogy folyamatosan automatikusan bekapcsol, de csak az android logo-t mutatja, semmi animáció. Ha megpróbálom kikapcsolni, akkor visszakapcsol, és néha a Boot Menüt adja ki. 2 héttel ezelött kaptam egy üzenetet, amiután hazaértem iskolábol, hogy Hálózati frissítés kell. Én rányomtam az "Elfogadom" gombra, utána letöltött valami frissítést. A letöltésre oda volt írva, hogy telepítés közben újraindul. Újraindulás után egy android figura jött be, kicsavarozatt hassal, és egy progress bar volt rajta, amin ment a telepítés. Amiután végigért a csík, pont a végén eltünt a progress bar, és azt írta ki pirosan, hogy "Hiba!". Nem indult újra, nem történt semmi sem. Újraindítottam, de miután újraindítottam beragadt az android logónál, és nem csinált semmit sem, néha újraindult, és kész. USB kábelt nem tudtam csatlakoztatni, mivel amikor be volt kapcsolva, akkor a számítogép nem érzékelte, és ha a Boot menüben a "Power off" gombra nyomtam, akkor teljesen kikapcsolt. De ha rácsatlakoztatok egy kábelt, akkor automatikusan bekapcsol, és nem érzékeli fel a gép. Próbálkoztam Factory reset-tel, Wipe Data Out-al, és Youtubeon keresett videókkal, de semelyik sem segített. Ugyanaz volt a probléma. Tab típúsa: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10). Nem használam SD kártyát rajta. A segítségeket előre köszönöm!

2017. okt. 19. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!