Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy bluetooth-...

Norbika emberes kérdése:

Szeretnék venni egy bluetooth-os fejhallgatót de nem tudom hogy kell csatlakoztatni a gépemre tudtok ebben segiteni?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy,ha veszek egy bluetooth-os fejhallgatót akkor a a gépemen hogy fogom használni ? Azért szeretnék bluetooth-os fejhallgatót mert ha a tvn nézek valamit akkor rá lehessen csatlakoztatni. Mármint ha youtubezok. Adnak hozzá jack csaktlakozót vagy nem mert gépen csak jack csatlakozóval lehet hasznánlni. Szerintetek rá lehet csatlakoztatni mert én nem tudom hogy hogy kell ? win7 em van rá lehet és ha igen akkor hogy ?

2017. okt. 23. 10:25
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

A bluetoth-os fejhallgatót bluetoth-al tudod a géphez csatlakoztatni, ha ez laptop akkor abban van bluetoth, ha asztali gép akkor meg lehet hogy az alaplapon va, de ha nincs akkor veszel hozzá egy usb bluetoth adaptert, aztán ugyanúgy hangeszköznek látja majd a fejhallgatót, mint amikor telefonnal párosítasz egy bluetoth zeneeszközt.

Jack nincsen rajta.

2017. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. okt. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!