Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a LAN és a...

Mi a különbség a LAN és a WLAN között?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye a kérdés, de Smart tv t szertnék venni online, és nem vagyok tisztában a jelentésével. Vezeték nélküli csatlakozásút választanék,tehát routeres wifire csatlakozzon! Segitene vki?

#Smart #TV #wifi #online router
2017. okt. 23. 14:40
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

A mai Smart TV -k már mindegyiket tudják kivétel nélkül.


WLAN = Wi-Fi = Vezeték nélküli hálózat

LAN = vezetékes hálózat.

2017. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a wlan csatlakozos tv hez nem kel vmilyen stick? Mert erröl is hallotam, hogy még ezt külön meg kell venni!Bocsi a buta kérdésekért!
2017. okt. 23. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az újabbaknál be van építve


ha írja hogy van benne wlan akkor benne van, nem ke stick

2017. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Régebben valóban így volt, jó drágán megvásároltatták a delikvenssel a Wi-Fi adaptert, ami így elfoglalt egy USB portot. A mostaniaknál, legalábbis a 2016/2017 -es modelleknél még nem hallottam olyan Smart TV -ről, amibe ne lenne beépített Wi-Fi. Még a butított típusoknál, amibe csak YouTube van webes böngésző nincs, abba is van.
2017. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!