Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha el akarom adni az xbox one...

Ha el akarom adni az xbox one S-em akkor az én regisztrációmat rajta kell hagyni hogy megmaradjanak a játékok amiket letöltöttem? Vagy át lehet valahogy vezetni újra? (gondolok itt e-mail cim)

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 00:33
 1/2 anonim válasza:
Szerintem töröld. Később akármi miatt szükség lehet az e-mail címedre , tehát jelszóra is. Plusz ha teljesen új fiókot akarnak, olyan névvel amilyet szeretnének, akkor a játékokkal nem tudnak játszani. (én is most jártam így:D)
2017. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az általad letöltött játékok a te fiókodhoz tartoznak, tehát mindenképpen töröld a gépről eladás előtt.
2017. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!