Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Black friday: nagy learazasok...

Black friday: nagy learazasok szoktak lenni elektronikus eszkozokre?

Figyelt kérdés
Macbookot szeretnek venni... kiszamoltam es black fridayre 250k-m gyulne ossze ra. 300k-rol mennyire valoszinu, hogy leesik 250-re? Ne is remenykedjek?:(
2017. okt. 25. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktak, de nem túl valószínű.
2017. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én minden évben figyelem a black fridayt, és azt vettem észre, hogy legtöbb esetben az alapból kifutó termékeket akciózzák le vagy azokat amikből már csak pár darab van készleten, és meg akarnak tőlük válni. Ezekre egész nagy akciók vannak, viszont a "normalis" dolgokra nem igazán, vagy legalábbis nagyon szerencsésnek kell lenni ahhoz, hogy kifogj valami jót. Pl tavaly vagy azelőtt a laptopszalonnál 5%os hiheteten akció volt bizonyos dolgokra, ami valljuk be őszintén közel sincs az amerikai 70-80%hoz.


De szerintem a 300ról 250re való leárazás előfordulhat, mivel az csak 15-20% kedvezményt jelentene. Szóval szerintem van rá remény.

2017. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre, hogy az egyébként is elértéktelenedett, kifutó termékeket adják el ugyanazon az áron, mint előtte, csak egy-két hónappal black friday előtt felemelik az árat, hogy legyen miből viszaengedni 15-20%-ot... Ez Magyarország.
2017. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Remenykedek, max akkor decemberben veszem meg hannem lesz szerencsem
2017. okt. 25. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz is ilyen akkor az első 2mp-ben elfog fogyni..mert már induláskor megvan a tulaja
2017. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!