Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Brushless motor hűtést, hogy...

Sándor0324 kérdése:

Brushless motor hűtést, hogy alakítsak ki?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok vizes hűtés kialakítani az etetőhajó-testben? Mi keringteti a vizet?

2017. okt. 25. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Leg egyszerűbb egy alum8 nium bordás hűtőt használni, és azt esetleg egy ventillátorral kiegészíteni.
2017. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nagy a teljesítmény (a hajó test zárt), így muszáj vizesen hűtenem.
2017. okt. 26. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
De azt bonyolult kivitelezni. Ha akarod, vágj bele, olvass utána, próbáld meg megcsinálni. De a léghűtés is jobb a semminél, és pofonegyszerű kivitelezni...
2017. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg az jutott eszembe, hogy a hajó ugye vízen megy. Valahogy a körülötte áramló vizet ki lehetne használni a motor hűtésére. De meg kéne bontani a hajótestet, és bonyolult lenne kivitelezni ezt is.


Miért akarod egyébként hűteni? A szabályzó úgyis leállítja, ha eléri a már nem ideális hőfokot...


De gondolom fogásra nagyon forró. Nekem is az RC autóm brushless motorja. De működik, megy és megy. Mivel engem is zavart, alumínium léghűtéssel egészítettem ki, és picit jobb lett, de még mindig meleg. De úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Használati tárgy, azért van, hogy használjam. Sokat ki kell hogy bírjon, ha meg egyszer megsül, akkor olcsó pénzért vehetsz egy másik motort, ami szintén sokat ki kell hogy bírjon. Fél évente nem olyan sok az a 10000-20000ft.

2017. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!