Milyen tabletet vennétek?

Figyelt kérdés

50 ezer forintig.

Főleg olvasáshoz, íráshoz és böngészéshez lenne rá szükségem.



2017. okt. 27. 17:02
 1/8 anonim válasza:
Prestigio moultipad wize 3131😉ez nagyon jó tablet a vélemeények alapján is,és még az ára is kedvező nagyon,,és ha az lenne a bajod hogy nem samsung vagy olg vagy ilyesmi akkor azt mondom neked hogy a teljesitménye jobban számit mint hogy samsung vagy iphone felirat legyen rajta
2017. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Samsung tabletek kiválóak.
2017. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem két dolog volt fontos mikor vettem. 2GB RAM és bővíthető memória.

kell is ahogy néztem O.o :S rem ez segítség, ha pici is. (70-ért vettem másfél éve, 8 collos)

2017. okt. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De neki 50 ezerig kell tablet és amit irtam az 34 ezer forint és még teljesitményileg meg tartosság szempontjábol is többet tud,nem akarok összeveszni csak mondom
2017. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nézz utána az árukeresőn ennek a tabletnek amit korábban irtam:prestigio multipad wize 3131
2017. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Prestigioban szerintem kevés a RAM, és a felbontás is 10.1 inchre.

Szerintetek a Galaxy Tab A 10.1 ára meddig mehet le még idén?

2017. okt. 28. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Tabletben ne úgy nézd a ramot mint a telefonban, amúgy én nem vennék tabletet inkább egy jobb telefont
2017. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab A: sikerült beszereznem, nagyon jó, igazi Tablet-PC. De persze nem olcsó.
2017. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!