Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van ekkora árkülönbség,...

Miért van ekkora árkülönbség, ha ugyanaz a 2 készülék csak színben mások?

Figyelt kérdés

iPadeket nézegettem... UGYANABBAN a boltban, UGYANAZOKKAL a kiegészítőkkel, garival, stb...

Erre meglátom, hogy asztoszürkében +35k-val drágább, mint sima szürkében. Ez mitől lehet? Megbízható bolt, nem árulnak használt cuccokat :D


2017. okt. 27. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg tárhelykülönbség, vagy az egyik sim-es, vagy generációkülönbség.

Ha mindenben azonosak a színüket leszámítva, akkor arra tudok még gondolni, hogy bizonyos színeket kevésbé vesznek, ezzel próbálnak ellensúlyozni, de azért ekkora különbséget itt indokolatlannak éreznék.

Csak azért mondom ez utóbbit, mert mikor én vettem újonnan egy boltból, ott is egy 10-esel drágább volt a fekete, mondván a fehér kevésbé fogy.

2017. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm... hát, én is erre gyanakszom, de azért 35k különbség nem túlzás kicsit?
2017. okt. 27. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanúgy nem túlzás, ahogy általában az iPad ára. Izé. Vagy de...?
2017. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DD
2017. okt. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!