Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDD kamerába miért kell SD...

HDD kamerába miért kell SD kártya is?! Alant a link.

Figyelt kérdés

Kinéztem egy HDD kamerát, de azt írják, SD kártya is kell bele.........?!?! Akkor most mi van?!?!

[link]


2010. máj. 30. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi probléma. A kamerában van egy beépített, 80 GB-os merevlemez, mellette pedig többféle memóriakártyát (köztük SD-t) is képes fogadni. Ha akarod, beledugod és arra dolgozol, ha nem, akkor a merevlemezre mented, amit szeretnél. Ennyire egyszerű.
2010. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. máj. 30. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az allokepet rogziti a memorikartyara. Eddig is igy tudtam, de beleolvastam a linkbe. Habar itja, hogy mehet, a HDD-re is, de forditva nem irja. Ezek szerint ki is hagyhatod, de egyszerubb lesz a letoltes szerintem.
2010. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!