Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen drónt ajánlotok 40-50...

Milyen drónt ajánlotok 40-50 ezerért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, milyen kamerás drónt ajánlotok? az ára 40-50 000Ft-között legyen

2017. okt. 30. 20:26
1 2
 1/20 MR.X. ***** válasza:
70%
Márkát így hirtelen nem tudok, de Jófogás.hu, és ezernyi választék...Meg lehet adni, a minimál és maximum árat is amennyit költeni akarsz rá!
2017. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

kamerás de milyen kamerás? szép videókat akarsz csinálni vagy jó a szar is? ha az utóbbi akkor bugs 3

ha előbbi akkor nincs 50ért ilyen

2017. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Kamerás gépeket én nem ajánlom, ha élmény kell, akkor először egy eachine h8 mini, utána pedig egy wizard 220. Racer kategória, az alap gép 35ért rendelhető, egy normális !!nem flysky rendszerű!! táv kell hozzá, meg akku. Szóval, olyan távot nézz ami nem AFHDS kommunikációs, hanem FASST, ACCST vagy DSSM, ezek megbízhatóak. (Futaba, FrSky, Spektrum, Orange, Walkera)
2017. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

erre a drónra esett a választásom: Syma X8HG -

Full HD kamerája van,nagyobb darab (Szlovákiában lakom, 145 euróba kerül internetes üzletből),mit gondoltok róla?

2017. okt. 31. 19:38
 5/20 A kérdező kommentje:
a kérdésedre válaszolva leginkább szép felvételt szeretnék készíteni
2017. okt. 31. 19:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ezzel nem fogsz

ez egy fos

konkrétan

gimbal nélkül nem lesz szép a kép, össze vissza fog remegni

2017. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

itt meg tudod nézni milyen felvételt csinál

[link]

mintha egy webcam-et rángatnál

borzalom

fullhd-hoz nem sok köze van


ami szép felvételt tud csinálni az pl. dji phantom 3

2017. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
rendben, természetesen tisztában vagyok vele ,hogy egy DJI mennyivel jobb mindenben,de annyit nemszándékozom költeni drónra :) a gimball funkció megtalálható a 40-50 e. árkategóriában lévö dronokban is, milyen drónt ajánlanátok ebben az árkategóriában ha a felvétel minőségén van a hangsúly?
2017. nov. 1. 00:03
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

amit kinéztél arra rá tudsz tenni jó minőségű kamerét mert elbirja. ugyanakkor első drónnak nem javaslom mert összetöröd mire megtanulnád vezetni.

szóval én azt javaslom vegyél egy syma x5c-t törd össze azt s vegyél egy méásikat is és ha azt mr nem tröd össze akkor vegyél olyat amt kinéztél.

ha az drága akkor ajavslom a v911 gyakorlóhelikoptert azza olcsóbban megtanulhatsz

2017. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokért,olvasgattam ezzel kapcsolatban, megtaláltam ennek a drónnak a kamera nélkuli verzióját is (X8H kamerahordozó) amit megvásárlok, állítólag a nagyobb drónokat egyszerubb használni,könnyebben irányíthatóak, kultéri használatra is nagyobb drónt ajánlanak ,ez a modell pedig majd kap egy SJCAM kamerát késöbb
2017. nov. 5. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!