Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen program kell a laptopra...

Milyen program kell a laptopra ahhoz, hogy PC játékokat rá tudjak telepíteni? Többi len.

Figyelt kérdés

Segítsen valaki, kérem, ehhez nagyon buta vagyok, fogalmam sincs mit kéne csinálnom, vagy mi a hiba. Ha ez számít, egy Sims játékról lenne szó.

Kaptam egy új gépet (elvileg minden szükséges program rajta van), és arra is fel akartam telepíteni. De mikor berakom a CD-t, úgy adja ki a lehetőségeket, mitha egy olyan DVD-t rajnék be, amin vannak mondjuk videók. Tehát olyan lehetőségek vannak, hogy megnyitás a fájlok megtekintéséhez, meg ilyesmi. És nem tudom telepíteni a játékot. Többféle Sims CD-t is próbáltam, egyiket sem sikerült. Ezért gondolom, hogy hiányzik valamilyen program.



2017. nov. 4. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a megnyitást, keress egy autostart nevű fájlt és dupla klikkel indítsd.
2017. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így látatlanban nehéz megoldani.


Gondolom windows-os a gép.


Nincs valami ismerősöd aki ért a gépekhez, simán megoldja.

2017. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen notebook?
2017. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Total commander (szerintem a legjobb mindenre)

Autorun.exe

Setup.exe

Amit keresned kell.

2017. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Total commander van a gépen.
2017. nov. 4. 08:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszönöm, sikerül!
2017. nov. 4. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!