Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Képernyő bekapcsolás után...

Képernyő bekapcsolás után fekete, majd villog és nagyon sokára kapcsol be, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hali, az lenne a gond, hogy mikor gépet kapcsolom be a képernyő csak kivillan mintha be akarna kapcsolni, majd kialszik, ezt csinálja bizonyos ideig, a mai nap éppen 30-40 percig kb, majd gyakrabban kezd villogni de már az asus logót is kiírja de még mindig kikapcsol ezt is csinálja egy ideig majd egyszercsak bejön a kép. Mikor ebben a villogós állapotban van akkor viszont nem működik rajta semmi tehát ha pl a kikapcs gombot megnyomom akkor se kapcsol ki hanem villog tovább ha lecsatlakoztatom a vga kábelt akkor se írja h no signal csak villog tovább. Egyébként nem mai képernyő, 2008-ban vettük viszont nem cseréltem le mert szerintem még a mai napig is tökéletes, annyi h nincs rajta hdmi port. Egyébként a gépre egy hdmi->vga átmenettel van rácsatzlakoztatva mivelhogy nemrég pontosabban 11hónapja vettem uj gépet és a nvidia gtx 1070 esen nincs vga port :D. Szóval gondolom, hogy nem a grafikus kártyával lesz a gond, meg nagyon remélem is. Ha van ötlet, vagy tudjátok mi lehet a baj segítsetek légyszives. Szerintem az van, hogy a képernyőmnek lejárt az élettartama de azért megkérdem mielőtt beleugranék egy másik képernyő vásárlásba. válaszokat előre is köszi. Ja még annyit hogy a képernyő egy Asus VW223D.

2017. nov. 4. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elromlott a táp része. Valószínűleg a kondik elöregedtek benne, nem igazán éri meg ezt javítgatni, újat kell venni. Egy idő után villogni sem fog.
2017. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!