Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG Tv-k között mi a különbség?

LG Tv-k között mi a különbség?

Figyelt kérdés
55”os LG TV-t szeretnék venni. Az Lg 55uj635, 55uj6517 és az 55uj670-ket néztem ki, de nem tudom hogy igazából mi a különbség. A 635 elvileg 8centi vastag a 670 elvileg 4 viszont bementem egy üzletbe ahol ugyanolyan ám néztek ki, szoval végkép nem tudom mik a különbségek. Van valakinek tapasztalata ezekkel kapcsolatban?

2017. nov. 9. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nezelodj, ossze is tudod oket hasonlitani

2017. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon vigyázz mert nagyon megjárhatod az LG tv-vel mint én és keservesen próbálom eladni. Rentgeteg (majdnem mind) nem is 4K hanem 3K (három!!) mert RGBW és nem RGB pixeles - vagyis minden negyedik pixel haszontalan fehér. Nagyon ajánlom hogy nézd meg a Youtube-on a "what is real 4k uhd tv?" című videót amit a Samsung csinált és az LG csalására vonatkozik. A dobozodon hiába írja majd "4K UHD", nem az lesz. Olyan mintha egy négykerekű kocsit akarnál venni csak a negyedik kerék nem forog -25% normális rezolúció - miért? Mert az LG-nek 25% al olcsóbb előállítani a TV-t. Nézd meg még a "Quality.TV advanced UHD resolution and panel test | Example: RGBW LCD and OLED subpixel analysis" vidót és meglátod mennyire rossz az RGBW. Különben nem akarom a Samsungot se védeni. Határon túli vagyok és egy itteni meghatalmazott szervíz azt mondta hogy a Samsung használt alkatrészekkel is cserél Szlovéniából hozzánk (remélem Magyarországon jobb a minőségellenőrzés). A szomszéd utcából pedig egy vadonatúj Sony-t visznek vissza mert a HDMI nem jó. Különben ha mégis LG-t veszel a 6..-s verziók rosszak, úgy olvastam. Az enyémnek még memóriahibája is volt amit alaplap és szoftvercselével orvosoltak, most jó, csak nem 4K hanem 3K amiért nagyon dühös vagyok.Ajánlom a rtings.com oldalat amelyik a TV-ket professzionálisan bemutatja, segít választani.
2017. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még annyit akarok hozzátenni hogy az LG válaszolt is a Samsung állítására hogy az LG 4K tv nem is 4K hanem 3K, amelyben persze az ellentétét akarja bizonyítani "magyarázom a bizonyítványom" módon. Mivel ugye a negyedik pixel fehér és ezért tudtommal nem vegy részt a színkeverésben (amelyben a piros, zöld és kék - red, green, blue vesz részt) - haszna úgy tudom csak a fényerő és téli tájak megjelenítése. Ha megnézed az LG válaszát "What is Real LG RGBW 4K UHD TV?" a Youtubon láthatod hogy a ravaszok csak téli tájakat válogattak be. Azt mondják: "standardok szerint egy autónak 4 kereke kell hogy legyen és a mienknek meg van mind a négy" - de hogy az egyik nem forog az nem számít - fő hogy a kocsinak négy kereke van, nem?
2017. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

A Sony TV-k RGB vagy RGBW-vel vannak felszerelve?

Most egy Sony Bravia 55xe8096-ot néztem ki.

2017. nov. 9. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sony-val arra vigyázz nem mindegy milyen router-t használsz.

A kollégám panaszkodik állandóan,hogy ledobja a Wifi-t és nem csatlakozik néha.A Sony szervizes mondta neki,hogy nagyon "válogatják" a router-t főleg a Telekomnál előfordulókat.

2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!