A youtube-os nem HD zene tönkre teheti a hangszórót?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy,hogy nem tesz a hangfalnak jót.
2017. nov. 9. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen ez sajnos így van, olyan tüskejeleket tartalmaz (mivel nem HD) ami kiszúrja a hangsugárzó membránját


a legjobb ha befújod a hangszórót szunyogírtóval

2017. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Konkrétan semmi köze nincs milyen "felbontású" zene és a hangszóró között.Egyébként kíváncsi lennék miért is vágná haza a hangszórót?Nagy ökörséget mondtak,már ne haragudj!
2017. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es. Ezen jót nevettem. :D:D De miért pont szúnyogirtót?:D


2.-es Igy van. Sőt a hangszórónak az is tök mindegy, hogy analóg, vagy digitális zene.


Kérdező! Volt már neked kazettás magnód, lemezjátszód, AM-FM rádiód? Azok se voltak HD-k, sőt még SD-k se. Mivel analógok. És a hangfalak is megvoltak vigan.

2017. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor vettem hangfalat azt mondták hogy youtube-os nem HD minőségit zenét ne játsszak mert tönkre teheti a hangfalat.
2017. nov. 9. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Oltári nagy baromságot mondtak...azt hallgathatsz amit akarsz max. a minőségbeli különbséget hallod (mp3,Flac,esetleg Dsd)
2017. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kitől vagy hol vetted a hangfalat?:D:D:D


Miért csak a youtube videókat nem hallgathatod?:D


Kitalálom. Kéz alól vetted. Eleve szr a hangfal és az eladó igy akar kibujni a garancia alól. :D Ha 2 nap mulva bedöglik és mennél reklamálni, akkor azt mondaná, hogy biztos mert youtube sd videókat hallgattál. :D

2017. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi baja, annyi hogy az nem olyan jó minőségű, de ahhoz jó hangrendszer is kell hogy igazán észrevehető legyen a különbség.

Viszont erre a történetre én is kíváncsi lennék, azt is el tudom képzelni hogy egy Média Markt, Euronics eladó volt ez a nagy szaktudású.

2017. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!