Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A black friday-t várom, egy...

A black friday-t várom, egy jó fejhallgatót vennék zene hallgatásra, valaki leírná hogy milyen szempontokat kell nézni hogy jót vegyek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

az a baj hogy a kínai szarok mindenféle néven megjelentek

és rá van írva hogy 20-20khz, de igazából úgy szól mint egy gereblye


sennheisert nézegess, edigitalban most akciós mind

de biztos lesz BF-ben is

2017. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja BF... teljesem mindegy mikor veszel, mert vagy annyi hogy előtte feltolják az árakat, aztán FB-n meg le, vagy a gagyi cuccokat akciózzák... Hatalmas átverés az egész. 2 éve figyeltem meg, tavaly pedig a család több tagja is mondta előtte pár hónappal, hogy mit szeretne(telefon,laptop,tv,mini hifi), akkor megnéztem az árakat, feljegyeztem kíváncsiságból, ekkor láttam amit nem hittem el másnak, hogy mekkora átverés.

vagy ha mégsem átverés, akkor meg gagyi a termék.

2017. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Ez pontosan így van. Itthon is, de külföldön is (pl. Aliexpress).

Annyi paramétert nem adnak meg egy fejhallgatónál, hogy abból el lehessen dönteni, hogy az jó-e vagy sem. Ezeket élőben kell tesztelni (még az sem biztos hogy jó, ha valaki azt mondta, hogy az XY fejhallgató baromira jól szól, mert simán lehet más a hangzásbeli "ízlésetek" így lehet hogy te meg pont azt választod a legrosszabbnak).

Én mindig piacon szoktam venni fejhallatókat. Maximum 2000-ért el lehet hozni olyanokat is, amik egykori (javarész 80-90-es évekből vannak) új áruk több volt mint egy havi fizetés. És nem szólnak rosszabbul mint a most boltban megvehető "átlag" (~100 ezerig terjedő) fejhallgatók.

2017. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan 20k forintot szánnék rá,tudnátok esetleg linket küldeni mert nem is nagyon értek hozzá,am meg eddig is köszi a válaszokat! :)
2017. nov. 10. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

minőségre ezzel már boldog leszel és lejön belőle 20% most

[link]


ezt akkor ha utcán használnád androiddal (edigitalnál brutál áron van most)

[link]


ez az előző csak iphone-hoz

[link]


ez pedig az otthoni nagyfelbontású forrásból érkező zenéhez is jó már

[link]

2017. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. nov. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!