Jók a Klotz hangfalkábelek?

Figyelt kérdés

[link]


A legolcsóbb kábeleknél valamivel jobb minőségű kábelt szeretnék, aminek nem szaladt el az ára.

Régi 80-s évekbeli ITT hangfalakhoz és egy NAD erősítőhöz lenne, ehhez szeretnék jó minőséget olcsón.



2017. nov. 10. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. annyit tud mint egy sima OFC kábel. Árban is csak kicsit drágább. Gyakorlatban nem fogod meghallani a sima réz és a több tízezres méterenkénti árú kábel között sem a különbséget, hacsak nincs hozzá megfelelő hangrendszered és füled. (Én személy szerint réz és réz között különbséget még nem vettem észre, viszont a réz és régi (nem öregbített!) ezüst között igen, de az sem éri meg azt a több millió Forintos plusz költséget, csak talán ha már a teljes rendszer is tízen milliós összeg bekerül.)
2017. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hanfalkábelek körüli hisztéria nem más, csak csalás és ámítás.
2017. nov. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam sok pénzre, amit linkeltem is csak 700 Ft/m, nem akarok én tízezrekért kábelt venni.

Azt az árkategóriát keresem ami még megéri a pénzét.

2017. nov. 10. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy remek kábel lesz a célra! Kiváló ár/érték arány :)
2017. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!