Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jó az erősítő és a...

Miért nem jó az erősítő és a hangfal újratelepítés után?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi erősítőm, elég nagy cucc, kb fél méterszer fél méter meg egy-egy háromnegyed méter magas hangfalam. Újratelepítés pillanatáig tökéletesen működött úgy, hogy szigszalaggal a hangerőszabályzó csúszkát lerögzítettem olyan ponton, ahol mindkettő hangfal szólt. Semmi nincs kihúzva, soha nem volt driver hozzá, újratelepítés óta csak akkor hallok egy nagyon halk hangot, ha a hangvezérlőben a tulajdonságokra megyek, ott pedig a tesztre, akkor nagyon halkan szól, mit tegyek? Sokszor szeretném használni és nem tudom

2017. nov. 17. 16:33
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

Eléggé érthetetlen amit írtál!

Ez milyen cucc, Windows fut rajta hogy újra telepítetted? Vagy valami webes kezelőfelülete van és a webuit meg a firmware-t telepítetted újra?

Nem érthető a kérdés.

2017. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A gépet telepítettem újra.

Windows 10 operációs rendszer van fent, ha jobb alsó sarokban jobb klikkelek a kis hangszóróra, ott a lejátszóeszközökre, majd a hangszóróra kattintva az ablak alján a beállítás gombra, akkor előjön egy ablak és ott ha a teszt gombra nyomok, akkor ad ki nagyon halk hangot a hangfal, maxra feltolva a hangerőt.

2017. nov. 17. 16:52
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Akkor a hang driverével van a gond. Laptop? Asztali gép?

Gyártó legújabb driverét töltsd le, aztán rakd fel.

2017. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy asztali gép

Elég régi erősítő: ,,GoldStar Audio Component System"

Az eszközkezelőben, ott pedig a hangvezérlésben és a hangszórónál a drivereknél próbáltam a legújabbat keresni, azt írja fent van már és a régivel is próbáltam már de semmit nem változott, neten valahogy megtalálom ennek a réginek is?

2017. nov. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!