Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes lenne nekem konzolt...

Érdemes lenne nekem konzolt (xbox one x) vásárolnom?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mostanában gondolkodom rajta hogy veszek egy Xbox one X-et magamnak, de nem tudom mennyire használnám ki. Eddig Pc-n kockultam, viszont csak is multiplayer játékokkal ( wow, csgo, overwatch stb). A single player játékok egyáltalán nem kötnek le. Nem tudom mennyire használnám ki az Xboxot, mennyire vannak rajta multiplayer tartalmak, illetve azok mennyire játszottak. Van valaki aki hasonló cipőben járt mint én? pc-ről váltott konzolra? 4k-s Tv-m van, a látvány is biztosan jobb mint pc-n, meg maga a hangulat hogy ágyból játszom és nem a gép előtt görnyedek. Vélemény? Előre is köszönöm a válaszokat !



2017. nov. 20. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt Xbox One-om (nem X és nem S, hanem a sima, még 2013 végén vettem a megjelenésekor), de fél év után el is adtam. Az volt a bajom vele, hogy kur.va drágák a játékok, és csomó játéknál azt éreztem, hogy megvettem 20 ezerért, 8-10 óra alatt kijátszottam a singleplayert aztán ennyi. 1 játék volt, amire azt tudtam mondani, hogy na ez megért 20k-t, ez a GTA 5 volt, kb 600 órát játszottam a multiplayerrel meg a singleplayert végigvittem 4-szer.
2017. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Xbox (One S), de eladtam, hogy vegyek helyette PS4 Pro-t. Az Xbox játékokkal nem az ár volt a legnagyobb bajom, hisz a PS játék sem olcsóbb, hanem egyszerűen nem érdekel annyi Xbox játék, hogy ezért legyen ilyen konzolom. Csak a helyet foglalta gyakorlatilag, ellentétben a Sony gépével. Engem nem érdekel a One X sem már. Hiába szebb a képe, ez nem minden számomra.
2017. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Wow és Cs nincs konzolra.

A játékokat nem mondanám drágábbnak...mostmár minden játék megjelenéskor rohadt drága , pc re esetleg 1-2 ezer forinttal olcsóbb...de hülye az aki egyből megveszi, bugos is a legtöbb meg 1-2 hónap múlva jóval olcsóbb beszerezni.

Ráadásul xboxon lehet telefonnal fizetni(ha telenoros vagy) szóval nem kell se bankkártya se feltöltő kártya.


Ha csak multi érdekel akkor overwatch,rainbow,cod,bf stb ugyan úgy van konzolra sok játékossal.

Én 2 éve váltottam pc ről ps4 re, most one x et vettem. Én nagyon megvagyok elégedve.

2017. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!