Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Media Markt házhosszállítás...

Media Markt házhosszállítás hogyan történik? Előtte felhívnak x idővel? (Nem tudtak idősávot mondani hiába kérdeztem, hirtelen nem tudtam otthonra inténi senkit)

Figyelt kérdés

Nekem fura, hogy nem tudtak idősávot mondani ahogy a GLS-nél, csak hogy valamikor hozzák aznap (Reggeltől este 8-ig)

Nem tudok otthon maradni, és félek, hogy emiatt visszamegy a TV...


Van itt akinek volt már tapasztalata velük?



2017. nov. 20. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

De, kaptál idősávot. Reggeltől, este 8-ig.

Ha nem tudsz otthon maradni, akkor minek kérsz kiszállítást?

A GLS egy csomagküldő, arra szakosodott hogy a csomagot házhoz szállítsa az adott napon és nem arra hogy megjósolja mindenkinek hogy melyik csomag hány óra hány perckor landol a címen.

A futár előtte odacsörög a saját munkájának megkönnyítése érdekében 5-10-15 perccel korábban, könnyebb, mint nyomni a csengőt. De előre ő sem tudja előző nap, sőt talán aznap sem hogy egy adott címre mikor ér.

Egyébként a Médiától az üzletben is át lehet venni a rendelést, ha nem kérsz kiszállítást.

2017. nov. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem voltam benne biztos, hogy befér a kocsiba a TV, meg ha már kihozzák, minek szopassam magam vele?


Másrészt meg írtam, hogy eddig minden GLS futáros cucc úgy jött, hogy megadtak egy idősávot. Ami az MM-nél is van, 10-12 14-16 16-19...de most nem volt ilyen, boltban vettem.

2017. nov. 21. 10:20
 3/6 A kérdező kommentje:
...és ez nem GLS szerintem, azok korrekten hívtak mindig.
2017. nov. 21. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Van a MediaMarktnak saját házhozszállítása. Amikor megrendeled, akkor kérik az adatokat, többek között a mobilszámot. Minden futárszolgálat úgy működik, hogy SMS-ben vagy telefonon jelzik, mikor érkezik az árú.
2017. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na csak tapasztalatnak leírom:

Rendesek voltak, felhozták, működik.


20 perccel előtte hívtak, 12:00-kor.


Tehát ha nem definiálják a szállítás várható idejét, akkor egész napos programra számítsatok.


Több futárnál meg volt már olyan, hogy az ajtóban telefonált csak, de ott volt várható időszak. Pl 8-11

2017. nov. 26. 03:15
 6/6 anonim ***** válasza:
A Spinternél is úgy van, hogy előtte nap szólnak, 11-13 óra között hozzák. SMS vagy telefon.
2017. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!