Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós multimédia lejátszónál...

Autós multimédia lejátszónál a hátsó usb csatlakozó hol van?

Figyelt kérdés

[link]

Őt néztem ki, de azt írják hátul van az usb. De mégis hol..? Nem tudom elképzelni, hogy teszek be pendrive-ot, ha a hátul van..?


2017. nov. 23. 13:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem magyarul beszélek? Vagy mért nem ért senki? Az autóban hol lesz ez a csatlakozó? Ez a kérdésem. De már inkább keresek olyat, amin az előlapon van.. Igaz sokkal drágább dehát mindegy.
2017. nov. 24. 09:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Hol lesz a csatlakozó?

Ahol a középkonzolon találsz neki helyet, kényelmesen eléred, oda rakod (rakatod).

Honnan a pokolból tudjam, milyen autóba akarod berakni??

Úgy vársz választ, nem adsz infót?

Nézz egy ugyanolyan típusú autót, amiben van USB csati, nézd meg, hova rakják gyárilag.

Az lehet akár egy minta is, nem???

2017. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nyilván, de hol nézzek, szerinted minden ismerősömnek ilyen hifije van..? Azért írtam ide, hátha valaki küld egy képet vagy mittudomén. Mert sehol nem látok erre alkalmas helyet a kocsimban. Mindegy, mondom, veszek normálisat inkább..
2017. nov. 24. 11:01
 14/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy kinek milyen hifije van, abszolut mindegy.

Az AUTÓ a lényeg, nem?

Ezt javasoltam:

Nézz egy ugyanolyan típusú autót, amiben van USB csati, nézd meg, hova rakják gyárilag.

Erre Te másról beszélsz..

2017. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké
2017. nov. 24. 21:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az autóban nem volt sehol gyárilag usb kimenet, még a full-full extrás kivitelben sem... ezért úgy oldotta meg a szerelőm, hogy egy vakkapcsoló helyén vezette ki (ahol egyébként az ülésfűtés kapcsolója lenne, ha lenne ilyen funkció a kocsimban....)
2017. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oké így már értem, azt hittem csak lifeg majd valahol..
2017. nov. 26. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!