Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Black friday egy átverés a...

Black friday egy átverés a Media Marktban?

Figyelt kérdés

Itt van pl. egy tv, ami fölé írtak egy százezerrel magasabb árat.

[link]



2017. nov. 24. 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:

239.999 Ft-ról van "leárazva" 139.999 Ft-ra.

Az árukereső szerint mindenhol jóval olcsóbb az ára, mint amennyiről "leakciózták" a Media Marktban".

2017. nov. 24. 07:17
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Valaha biztos került 239000-be is a Mediamarktban, ami amúgy egy nem túl olcsó bolt. A szürkeimportból élők mindent jóval olcsóbban tudnak adni.
2017. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az árukeresőn náluk a legolcsóbb. Nem is kevéssel. Ez a lényeg, nem a játék a számokkal.
2017. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol átverés.

Én több terméket figyeltem régóta, és az árukeresőn semminek nem alacsonyabb a legkisebb ára. Egyértelműen ott tudnak sokat engedni az árból, ahol nagyon túl van árazva. A legolcsóbb üzletek nem Black friday-eznek, de így is olcsóbb náluk minden a többi üzlethez képest.

2017. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:

140e egy 50"-os uhd tv-ért drága????

mégis mennyiért kéne adniuk?ha jól látom már ne kapható.elkapkodták annyiért.

2017. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is régóta figyelgetek egy mosógépet, mivel most költözünk, éppen esedékes lett. Mit ad isten pont ezt akciózták le. 10-15 ezerrel olcsóbb volt más boltokhoz képest, vagyis azt gondoltam ennyiért megéri megvenni. A boltban is megnéztem, hogy biztos tetszik-e és a poén, hogy amúgyis ennyiért volt kírva, meg BF akcióban is ugyanennyi volt az ára (két cetli egymás alatt ugyanazzal az árral), úgyhogy csak pislogtam, hogy mivan... :D

Mindegy, én úgyérzem jól jártam, ennyiért nem kaptam volna ilyet. :)

Amit külön nemtudok hova tenni, hogy már nem is árulják. Jó eséllyel kiárusították, csak ráhúzták a Black Fridayre. No mindegy is, én elégedett vagyok az a lényeg.

2017. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!