Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL SB450 4K ULTRA-HD SOUNDBAR...

JBL SB450 4K ULTRA-HD SOUNDBAR. Használati útmutató?

Figyelt kérdés

Valaki aki rendelkezik eme gyöngyszemmel, tudna segíteni?

Nem kaptam magyar nyelvű használati útmutatót, így egy kis segítséget kérnék.

Azt olvastam egy oldalon hogy a mélynyomó és a központi hangszóró is 2 óra töltés után 5 órán át használható lesz anélkül hogy hálózatra kapcsolnánk. Ez igaz? Mert nekem egyelőre még nem sikerült xD


Illetve TVre csak USB csatlakoztatással lehet kapcsolni?


És egy furcsaság, amit tapasztaltam, hogy amikor bekapcsolom a soundbar-t a wifi nagyon durván belassul, pedig a hangszóró nem is csatlakozik wifire. Kikapcsolom és újból száguld a net. Ez normális? Mit lehet tenni ellene?


Ezeken kívül még bárki bármi trükköt tud a használatához, légyszi jelezze nekem. (igen, google a barátom, de nem eléggé)


Köszönöm szépen 😊



2017. nov. 24. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!