Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jó kontrollerrel...

Szerintetek jó kontrollerrel FPS játékkal játszani?

Figyelt kérdés

Sokan mondjak hogy PC-n könnyebb ezekkel játszani ezt én is igy gondolom csak amikor azt mondjak hogy szar az mar engem idegesít.

Tudom hogy néhány játéknál van konzolon auto-aim de pl. most a rainbownál nincs. Én is játszok vele xboxon és nem érzem hogy nehéz lenne vele játszani.

Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 30. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

kontroller arra van kitalálva hogy a márió ugráljon

aztán minden játékot átírtak kontrollerre

egy fps-ben egy gyors fordulathoz, pontos célzáshoz egér kell


egyszer kipróbáltam a counter strike-ot xboxon, kínomban röhögtem

2017. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha soha nem játszottál egérrel FPS-t, akkor jó. Ha sokat játszottál, akkor nagyon nehéz megszokni, nekem nem nagyon sikerül, az ilyen játékok miatt van meg a PC-m is.
2017. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a mai napig nem szoktam meg... de van olyan aki annyira jól kezeli, hogy simán elveri a bill+egér használokat. (Igen, számomra érthetetlen módon xbox-on, online is lehet egér és billentyűzettel játszani)

Az viszont tény, hogy nagyobb tapasztalat és érzék kell ahoz, hogy egy szinten legyél egy jó egér+bill játékossal.


Egybk vicces volt a cs xboxone, volt nagyítás meg minden xddd

2017. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!