Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4 slim vagy Xbox One most a...

Ps4 slim vagy Xbox One most a jobb vétel? Net elengedhetetlen hozzá?

Figyelt kérdés

Most készülök PS2-ről váltani, de egyelőre nem sikerült döntenem, hogy melyik legyen. Az PS2-es múlt a Sony gépe felé húz egy kicsit, de az Xbox olcsóbban beszerezhető újonnan.

A másik kérdésem az lenne, hogy lehet ezeket a konzolokat még úgy használni, mint anno, hogy netkapcsolat nélkül, csak egyjátékos módban? A konzolnak muszáj folyamatos netkapcsolatban lennie? Vagy átállítható abszolút offline módba, és elég csak néha-néha online-ra állítani, a frissítések miatt?

Jelenlegi lakhelyemen nem a legjobb, elég akadozós a netkapcsolat, ezért kérdezem. A másik oka pedig, hogy alapvetően az egyjátékos orientált játékokat kedvelem, ez az online játék nem az én világom. Ebből a szempontból melyik konzolnál van jobb single play játék felhozatal?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 2. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
PS4
2017. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

xbox one minden szempontból jobb választás, az ára, a játékok ára, használt játékok száma és ára, de még az eladáskori ára is valószínű jobb lesz, mint a ps4nek


net nem kell hozzá fixen

2017. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én pont igy voltam! Volt ps2-m és xbox onera váltottam!! tudod mit? nem bántam meg! sokkal jobban tetszenek rá a játékok sőt a controller is kényelmesebb!! És net nem annyira kell kivéve mikor először elinditod . Akkor le kell frissitse , be kell regisztrálni stb... és sztem ez a te döntésed! amelyik jobban tetszik azt vedd! De én mondom nem bántam meg hogy xboxra váltottam! ;) sok szerencsét és jo játékélményeket. ja és figyels az exlusive játékokat és amelykk jobban bejön azt válaszd ;)
2017. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első es egyben az utolsó szempot ami a konzolok "lelke" a joy!A ps soha nem volt erős ebben.Az xbox mar az első kiadàsnal ebben volt a concurencia.Ez nem okoskodàs hanem tapasztalat!pl:az n64 ezért vitte a piacot mert nagyon jol meg lett csinalva az iranyitó!És az xbox is ebben a jó!
2017. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végül egy PS4 Slim 500Gb lett a befutó, akciós áron kifogva. Mellé beszereztem gyorsan a Witcher 3-at, a Pro Evolution Soccer 2018-at, az Uncharted Nathan Drake Collection-t és az Uncharted 4-et.


Ez így összesen kijött 120k-ból, szóval szerintem egész jó összegből jöttem ki az első pár hónapra. :)

2017. dec. 25. 17:52
 6/6 anonim válasza:

Szerintem jól döntöttél!:)

Nekünk kb. ugyanennyiből egy 1tb-s PS4 jött ki +1 év garanciával,viszont csak egy FIFA18 járt hozzá(meg 2 kontroller össz.)úgyhogy most nem kéne sokat játszanom vele nehogy megunjam. :D

Amúgy szerintem a PS-nek igenis kényelmes kontrollere van, habár csak párszor fogtam Xbox kontrollert a kezemben,de nekem a Dualshock jobban bejön.

2017. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!