Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mii lehet ez az tárgy (többi...

Mii lehet ez az tárgy (többi lent)?

Figyelt kérdés
LApám mikulásra fekete péntek alkalmával vett mikulásra nekem, magának, és tesómnak (ha ez számít apám 51, én 15, tesóm 22 éves) valamilyen cuccot, ami elektronikus. Azt mondta még róla, hogy biztos ha itt vagyok nála, akkor is nálam lesz, ha anyámnál vagyok oda is viszem, ha nagyimnál vagyok oda is viszem, de a suliba, vagy haveromhoz nem fogom vinni. (Apám nem olyan szigorú, bármi is az, biztos engedné, hogy vigyem magammal, szerintem saját akaratomból gondolta, hogy nem fogom vinni). Fekete pénteken 15000 ft körül vette darabját, de az eredeti ára 30000 körül van. Elvileg mondtam neki régebben, hogy tök jó lenne egy olyan, szóval ha tudnátok írni tippeket, annak örülnék, mert ha valaki azt írja, tuti le fog esni. Előre köszönöm a válaszokat. :)

2017. dec. 3. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Uhh.. Nehéz eset vagy.

Valakivel a környezetedben olvastasd el a kérdésed, mert borzalmas ez a megfogalmazás.

2017. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Vibrátor.
2017. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tömören írtam le, nem akartam kihúzni.. a lényeg, hogy apám vett nekem egy, magának egy, és tesómnak is egy valamilyen elektronikus eszközt karácsonyra, amit nem mondott el, hogy mi. Amiket mondott róla:

-Fekete karácsonykor vette darabját, ami akkor 15000 ft körül volt, akció nélkül viszont 30000 ft körül van


-biztos benne, hogy ha anyámhoz megyek, viszem magammal, ha nagyimhoz megyek, viszem magammal, ha apámhoz megyek, viszem magammal, de ha suliba megyek, vagy egy haveromhoz, akkor oda nem fogom magammal vinni


-nem lehet vele fényképezni


Remélem mostmár érthetőbben írtam le, kérlek adjatok tippiket, előre köszönöm :D

2017. dec. 3. 20:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves második, komolyan mondom egy értelmes válasz lett volna, ha nem írom, hogy apám magának is vett egyet.. csak hogy tisztázzuk, fiú vagyok, tesóm lány, apám meg fiú..
2017. dec. 3. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:

"valamilyen elektronikus eszközt karácsonyra, amit nem mondott el, hogy mi."

Attól ajándék bazzmeg. Meglepetés, érted ezt a szót?


Egyébként valószínűleg Analintruder 2000-et vett a papa. És ezt tényleg viheted mindenkihez, örömmel fognak várni.

2017. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Kedves második, komolyan mondom egy értelmes válasz lett volna, ha nem írom, hogy apám magának is vett egyet.. csak hogy tisztázzuk, fiú vagyok, tesóm lány, apám meg fiú.."

Több fantáziát?

2017. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5.: Tudom, hogy ajándék és meglepetés, de nem ezt kérdeztem, azért köszi
2017. dec. 4. 17:26
 8/9 A kérdező kommentje:
6.: értem én, csak mind a hármunknak vett ugyanazt..
2017. dec. 4. 17:27
 9/9 anonim válasza:
Már elmúlt karácsony,már tudod mi az a tárgy?Ha igen mondd meeeeeg:3
2019. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!