Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One X mi lehet a gond?...

VErik333 kérdése:

Xbox One X mi lehet a gond? Textura, fps problémák!

Figyelt kérdés

Sziasztok . A napokban vettem egy 4k hdr10-es támogatottságú Samsung Tv-t és egy xbox one x-et az assassin s creed origins játékkal és olyan problémákba ütköztem hogy játékon belül a középtávoli és a távoli textúrák nagyon lassan töltenek be , sok textúra a távolból a minecraft minőségét súrolja és fpsben is max 10 a plafon egy távolban vitorlázó hajónak vagy egy lovagló katonának


Mi lehet a baj ? Az xbox hdmi 2.0 val van összekötve a tv-vel és a játékmód is be van kapcsolva nem értem mi lehet a gond . Az xbox hibás vagy a játék bugos netán a tv-n kell még valamit állítani ?


Tv :SAMSUNG UE55MU7009T 

Konzol :XBOX ONE X

Game :assassin's creed origins



2017. dec. 7. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A tobbi jatek szep? Szerintem a jatek a bugos.
2017. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg még csak ezzel az egy játékkal rendelkezem :/
2017. dec. 7. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami demot csak le lehet tolteni, mint a psen. Nem?
2017. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leszedtem az uj gears of wart és szintén az új halo-t és ott is hasolnó problémákat látok igaz kissebb mértékben mert nem open world játekok de látom ahogy közeledek az X- texturához és folyton máshogy néz ki 10 méterenként . Assassin s creed pedig így néz ki : [link] nem az én videom és nem.is xbox és a napokban jött update is de még mindig ugyan ilyen a játék
2017. dec. 15. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!