Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HBO GO-ra regisztráltam és...

HBO GO-ra regisztráltam és szeretnék bejelentkezni a TV-ről is. Azonban nem találom az alkalmazás TV PIN kódját. Merre keressem?

Figyelt kérdés
Elvileg a Beállítás/adataim oldalon kellene lennie. De semmi PIN kódot nem ír ott.
2017. dec. 13. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor van kód ha előfizető vagy
2017. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. Írtam twitteren az HBO-nak, elvileg majd valamikor frissítik az alkalmazást, mert az a PIN kód csak a szolgáltatón keresztül előfizetőknek jelenik meg. Tehát mi, aki az új rendszerbe regisztráltunk még nem tudunk belépni tv-n. Én addig is HDMI kábellel kötöm össze a laptopot tv-vel.
2017. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert ugye én közvetlen online előfizetőként regisztráltam ma.. Nem pedig szolgáltatón keresztül.. Na szép..Ha tudom akkor inkább Telekom-on keresztül fizetek elő. Én nekem egyszerűbb lett volna pedig TV-n belépni mint összekötögetni a laptopot a TV-vel..
2017. dec. 13. 12:48
 4/10 anonim válasza:
Megértelek, engem is bosszant. Csak azért nem fogom lemondani az ingyenes hónap után, mert a férjem nem beszél angolul és ezért a Netflix nem opció a családi mozizáshoz. Ha gondolod leírom, ha megoldódott a probléma, de szerintem az még várat magára :/
2017. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

LG tévéken csak a szolgáltatón keresztül előfizetők tudják használni az alkalmazást.

Samsung tévéken működik azoknak is, akik közvetlenül az HBO-nál fizettek elő.

2017. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat!

Már írtam nekik mail-t, és megerősítették valóban, amit írtok ti is!

2017. dec. 13. 16:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta esetleg valami változás?
2018. máj. 4. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Továbbra is csak Samsung tévén működik a közvetlen előfizetés.
2018. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jelentem, mostantól az app frissítése után LG tvken is működik az online előfizetéses HBO GO!!
2018. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most már működik LG smart TV-ken (Web OS) a közvetlen előfizetés is!!!!!!!! JEEE :D
2018. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!