Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az emag nál rendeltem egy tv...

Az emag nál rendeltem egy tv t, de az ígért határidőre nem szállították ki, megkeresésre nem reagálnak. Mi van ha máshol megrendelem a terméket és ha az emag valamikor szállítja az övét azt meg nem veszem át?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetted meg ki, akkor semmi. Ha igen, akkor a 14 napos elallasi jogod alapjan indokolhatod, de szetszopatnak mire visszakapod a penzed.
2017. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még nem fizettem ki hál Istennek. De ahogy nézem az itt vásárolt dolgoknak garanciája sincs, úgyhogy át sem veszem ha mégis kihoznák.

Kösz a választ.

(zöld)

2017. dec. 16. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
eMAG-on ha nem maga az emag a forgalmazó/ nem saját raktárból szállítják a terméket akkor előfordulhat ilyesmi. Nálam is volt hogy egy könyvet rendeltem onnan és nem érkezett meg, igaz én nem írtam rájuk mert nem volt olyan fontos, de azóta sem kaptam semmi infót róla pedig még 1 éve rendeltem.
2017. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!