Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rossz házimozi rendszert vettem?

Rossz házimozi rendszert vettem?

Figyelt kérdés

Első sorban netflixezéshez szeretném használni a házimozi rendszert(továbbiakban:hmr), lehetőleg UHD minőségben (mivel arra fizettem elő). Rákötöttem a hmr-t a tv-re a HDMI Arc porton keresztül, és itt kezdődnek a gondok, amiket nem értek.


A tv-n lévő hdmi porton rajta van, hogy HDMI Arc, de a hmr-en nincs, pedig a termékismertetőn fel van tüntetve, hogy "Arc = Igen". Ez az Arc a HDMI Arc?

Sajnos ha a tv hang beállításnál kiválasztom a HDMI Arc-ot, nincs hang.


Végül felhagytam a HDMI-s próbálkozással és megpróbáltam Bluetooth-on. Így van kép is és hang is(hmr-en), viszont nem tűnik UHD-nak, és mintha a hang is késne néhány milisec-et.


Itt van a készülék: www.lg.com/eastafrica/home-theatre-systems/lg-LHD457


(Aqua webáruházban vettem amúgy és csak megemlítem, hogy a Central hangfalhoz tartozó kábelt kifelejtették belőle :)... )



2017. dec. 17. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!