Scarlet Focusrite 6i6 és hozzá járó szoftverek, kiegészítők. Hova csöppentem? Scarlett 2nd Gen Loopmasters Content Focusrite Drum Tracks Novation Bass Station Red Plugin Suite Ableton Live Lite (9.5.7) Softube Time and Tone bundle Pro Tools First

Figyelt kérdés

Melyik szoftver mire alkalmas?

Gitárt(akusztikus és elektromos) és éneket szeretnék alapvetően rögzíteni.Mi felel meg ezeknek a céloknak,melyik szoftver alkalmasabb erre?

Milyen magyar nyelvű könyveket tudnék beszerezni a tanulás megkezdéséhez pl találtam ezt: [link]

ez az én verziómhoz jó?



2017. dec. 18. 09:14
 1/2 Fakecrash válasza:

Alapvetoen az ableton 9-es konyv teljesen megfelel az osszes kesobbi ableton verzio megtanulasanak elsajatitasara! (A legrosszabb esetben az uj verzioban van valami plussz ami mondjuk egy elobbiben nem volt, de ez inkabb csak elony, mint hartany). Azt, hogy gitarhoz vagy vokalhoz vagy barmihez milyen pluginokat erdemes hasznalni, nehez igy kifejteni hirtelenjeben; ez nagyban fugg attol, hogy mit kedvelsz hangzasilag, mennyire szeretnel valamit torzitani, mekkora teret szeretnel adni egy hangnak, milyen felulet esik kezre a munkahoz.

Alapvetoen azt mondom nezegess meg par videot, hogy “mivel dolgoznak a profiik?” Azzal annyira nem lohetsz melle. Nagyon szivesen adok tobb tippet, illetve nagyon szivesen megmutatom, hogyan hasznalom en a dolgokat, illetve, hogy miket tulajdonkeppen. Ha szeretned, kerlek irj privat uzenetet vagy e-mailt.

2017. dec. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A softube csomagban van delay, kompresszor/limiter és szaturátor. A red plugin csomagból én nagyon szeretem a red 3 as kompresszort.
2021. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!