Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Logitech z906 5.1 pár kérdés?

Logitech z906 5.1 pár kérdés?

Figyelt kérdés
Aki jobban ért hozzá,nem rég vásároltam a terméket,és lenne egy-két kérdésem ami nem világos,de lehet hogy jó így ahogy van csak nekem furcsa.A kezelőegységen az alap 1-es beállításnál elérhető 4 mód a sima 5.1,3D hatás,4.1 és 2.1, ezek közül a sima 5.1 és 3D vel volna problémám.Az 5.1-nek ugy kellene szólnia ahogy az alaplapi hankártya be van állítva,na most nekem elméletileg 5.1-en van és még sem.Ugyan úgy szól az 5.1 mintha 2.1 lenne csak a bal és jobb első.Viszont 5.1-en mennek a filmek rendesen ellentétben a 3D térhatású beállítással amikor is minden hang szól kivéve a beszéd, csak nagyon halvány visszhangos halk hang hallható a párbeszédeknél ami néha felhangosodik aztán vissza mintha "laggolna" viszont a motor vagy robbanás tehát a hanghatások rendesen szólnak. Vagy ez mind csak azért van mert nem olyan minősági filmet vagy zenét vagy bármit nézek amit le tudna kódolni rendesen ? tehát egy sima youtube videótol ne várjam el hogy 5.1-ben szóljon ha nem ugy van felrakva? Akkor ha 3D-s hatást akarok olyan filmet is töltsek le ami olyan stb?

2017. dec. 19. 23:13
 1/1 anonim válasza:
Követem, engem is érdekelne.
2019. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!