GeForce GTX 1070 nek mi az AMD megfelelője? Melyiket és miért ajánljátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt teljesitményre,mert játszok és csere lesz.

(Mindig AMD cuccaim voltak)



2017. dec. 22. 15:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Alaplap Asus Sabertooth FX990FX R2.0,

16GB RAM

CPU OctalCore AMD FX-8150, 4200 MHz(GYÁRI HŰTÁSSEL!!!)

De szerintem mi már beszéltünk itt erről és azt mondtad nem ártana húzni a procin.

Végül nem lett húzva proci de igy is érezhető a javulás!

Köszi a válaszokat (válaszaidat)!

Esewtleg ha valami jó tanács eszedbe jut,ne tartsd magadba Szántóvető úr... :)

2018. jan. 5. 16:50
 12/14 szántóvető ***** válasza:

kérdező te akartál 1060-at venni a hd7950 helyett?és az 1070-re beszéltelek rá ha jól rémlik?már megbántam.az 1070 király,de a gyenge procid miatt kevesebb fps-ed van mint amennyi lehetne.lelkiismeretfurdalásom van mert jóval többe került az 1070.egy új feljesztésű 6 magos ryzen durván lelépi a régi 8 magos procidat.de legalább a vga kiszolgál jópár évig.

[link]

2018. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen,de ne bánd mert elindult a lavina...már vettem közbe új házat+ventiket és gyúrok alaplap procira is,táp kérdőjel.

Nem most később!

Minden esetre köszi a jó tanácsokat,minden tiszteletem neked!

2018. jan. 6. 12:36
 14/14 szántóvető ***** válasza:

oh ne túlozz,nem csináltam én semmit.Neked meg jó gamerkedést.

tápból jó választás a seasonic.minőségre az egyik legjobb,és nem horror áron adják.10 év garit a rá a gyártó,ez el is mond róla mindent.

2018. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!