Esetemben milyen laptopot lenne érdemes vásárolni? Ha valaki ott van a témában, megköszönném, ha tudna ajánlani valamit.

Figyelt kérdés

Melyik márka az, amelyik megbízható? 130 ezerig gondoltam. Nem vagyok gamer. Videózásra, filmezésre használom a gépet, és rengeteget fordítok. Sok sorzatot is tárolok a jelenlegin is, ezért legalább 1TB-os gépet szeretnék. Jelenleg Dell inspironom van, SRS premium sounddal, elég jó hangja van, nem panaszkodom rá. Nincs az a kis vékony doboz hangja. Ezért jó lenne, ha hang ügyileg is rendben lenne.

Tudnátok ebben segíteni? Akkora a felhozatal, hogy nem tudom, mit érne meg venni.


2017. dec. 22. 21:48
 1/1 szántóvető ***** válasza:
130-ért olyan notit kapsz amelynek a hangminősége a sokol rádióéval vetekszik.ha egylátalán tudod mi az.a régi notid nem jó?lehet bele hdd-t venni,akár 1 terrásat is.
2017. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!